Český Veteran Klub AČR

Český Veteran Klub AČR je oprávněn k testování historických vozidel, proto Vám v tomto směru můžeme nabídnout naši pomoc za účelem získání tzv. veteránské registrační značky nebo osvědčení o historické původnosti vozidla, které Vám umožní účast na veteránských setkáních a závodech. Více se dozvíte na stránce "Testování HV"

>>Úvod
da_2005__in_2_0231.jpg IMG_62371.jpg zof201.jpg P62400951.jpg

Vážení přátelé historických vozidel! I Také v roce 2015 pro Vás chystáme již 4. ročník srazu, výstavy a orientační jízdy HV Selské Baroko 2015. Soutež je zařazena do Jihočeského poháru historických vozidel

Chcete se stát našim členem?! Členství v klubu je otevřeno všem zájemcům a má i své podstatné výhody. Např. testování historických vozidel je pro člena s tříletým členstvím pouze za režijní náklady. Vlastnictví historického vozidla pro členství v klubu není podmínkou, rádi mezi sebe uvítáme i sběratele modelů, staré automobilové literatury , prospektů a třeba i začínající umělce.